دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

Islamic Azad University ShahreQods Branch

ماجرای 2دانشجو..........

دانشجوی m : حاجی قربون دستت ، برسونیا !

دانشجوی x : چشم خیالت راحت ! من خوندم !

نمرات پایان ترم : دانشجوی m = 15  دانشجوی x = 14

دانشجوی a : دانشجوی x نخوابی رو برگه ها. پاتو بذار زیر میز که مایل بشه بتونم ببینم !

دانشجوی x : بابا باشه ، نگران نباش ، من کی خوابیدم رو برگه تاحالا ؟

نمرات پایان ترم : دانشجوی a = 14   دانشجوی x = 13

دانشجوی h : آقا خیالت راحت باشه ، تا من پیشت نشستم غم نداشته باش!

دانشجوی x : دستت درد نکنه ، ایشالا عروسیت دانشجوی a جبران کنه !

نمرات پایان ترم : دانشجوی h = 8   دانشجوی x = 10

تمامی این ها با سند و مدرک موجود است !

  
نویسنده : J A H E D ; ساعت ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ٢٥ اردیبهشت ۱۳۸۸
تگ ها :

هتک حرمت و ضرب و شتم یک دختر دانشجو در دانشگاه آزاد رودهن

 روز دوشنبه: اردیبهشت ماه، به هنگامی نیروی انتظامی شهر رودهن با مستقر شدن در مقابل دانشگاه آزاد این شهر از توقف دانشجویان در مقابل دانشگاه جلوگیری می کرد، درگیری های بین دانشجویان و انتظامات و حراست این واحد دانشگاه آزاد روی داد.

مامورین نیروی انتطامی از ایستادن دانشجویان در ترمینال تاکسی و کتاب فروشی های مقابل دانشگاه ممانعت به عمل آورده و ضمن چک کردن کارت دانشجویان با برخوردی توهین آمیز و خشونت آمیز سعی در متفرق نمودن آنان داشتند. تلاش مامورین برای بازداشت خواهر و برادری با مقاومت آنان روبرو شده و پس از پناه بردن این دو دانشجو به داخل دانشگاه و در پی آن ورود نیروی انتظامی به دانشگاه، حضور دانشجویان و اعتراضات شدید آنان ماموران انتظامی را ناچار به خروج از دانشگاه نمود. در تمام این مدت که نیروی انتظامی با الفاظی رکیک به دانشجویان به ویزه دختران دانشجو تو هین می نمود و نیروی های حراست و انتظامات این دانشگاه هیچ گونه حمایتی از دانشجویان در مقابل ورود نیروی انتظامی که به باتوم و گاز اشک آور مجهز بودند به عمل نیاورد و تنها نظاره گر صحنه بود و حتی در بعضی موارد به تهدید دانشجویان می پرداخت و به متفرق کردن دانشجویان می پرداخت.

در ادامه این وقایع، انتظامات و حراست دانشگاه به همراه شخص رئیس حراست که در صحنه حضور داشت حجاب و پوشش دختران دانشجو را بررسی کرده و با دانشجویان برخورد کردند که در نتیجه این برخوردها یکی از دختران دانشجو توسط انتظامات از ناحیه بینی به شدت مجروح شده و بینی وی خونریزی شدیدی کرد به حدی که ماموران انتظامات و حراست با نگرانی سریعا وی را به هلال احمر دانشگاه منتقل می کنند.

گفتنی است بر طبق گفته شاهدان عینی و دانشجویان حضور نیروی انتظامی با چندین دستگاه خودرو در مقابل دانشگاه آزاد واحد رودهن دلیل خاصی نداشته است. همچنین گشت ارشاد همه روزه به طور منظم در مقابل درب این دانشگاه استقرار می یابد و محدودیت ها و مزاحمت هایی را برای دانشجویان فراهم می آورد.

لازم به ذکر است که برخورد های این چنینی در دانشگاه آزاد در گذشته نیز وجود داشته است. پیش از این نیز در همین واحد دانشگاهی دانشجوی دختر دیگری توسط ماموران زن و مرد انتظامات مورد ضرب و شتم و بازرسی بدنی قرار گرفته بود که در پی آن دکتر حیدری رئیس دانشگاه آزاد واحد رودهن قول پیگیری ماجرا و عدم تکرار آن را در آینده داده بود که از قرار معلوم اینگونه نشده است.

اینو گفتیم که بدونی تفاوت دانشگاه دیگه با دانشگاه خودت

  
نویسنده : J A H E D ; ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
تگ ها :