دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس

Islamic Azad University ShahreQods Branch

مهم --> کارت ورود به جلسه ( به عبارتی ترم داره تموم میشه )

- کارت های ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیمسال اول 91-90 از تاریخ 11 دی 90 به صورت اینترنتی و از طریق آدرس سایت اینترنتی واحد توزیع می گردد.
تذکرات مهم:
1- ارائه کارت ورود به جلسه امتحانی و کارت شناسایی معتبر جهت ورود به حوزه های امتحانی الزامی است و از ورود دانشجویان فاقد کارت به حوزه های امتحانی جلوگیری بعمل خواهدآمد.
2- سقف بدهی دانشجویان جهت دریافت کارت ورود به جلسه هشتاد هزار تومان می باشد در صورت بدهی بیش از سقف مقرر لازم است دانشجویان محترم جهت تسویه حساب و باز شدن فایل مالی به امور مالی واحد مراجعه نمایند.
3- کارت های ورود به جلسه بدون عکس فاقد اعتبار می باشند لذا دانشجویانی که عکس آنها در سیستم تعریف نگردیده است لازم است قبل از دریافت کارت ورود به جلسه با همراه داشتن یک قطعه عکس به سایت کامپیوتر واحد واقع در ساختمان دانشکده کشاورزی (آقای علی آبادی) مراجعه نمایند.

- >>حوزه معاونت آموزشی<<    

                                              

خلاصه : از هفته دیگه 11 دی ( 1 ژانویه نیشخند ) کارت های امتحان رو میشه از رو سایت گرفت و پیرینت کرد ، فقط بدهی از 80 تومان ناراحت نباید بیشتر باشه نکته سومم بیشتر برا بعضی از ترم اولی هاست که عکسشون ثبت نشده ،، دیگه امتخانا خیلی نزدیک شده ... 

  
نویسنده : J A H E D ; ساعت ٧:۳٤ ‎ب.ظ روز ٦ دی ۱۳٩٠
تگ ها :